22 maja odbyła się wycieczka autokarowa zorganizowana przez MOPS w Piechowicach dla Klubu Seniora. Zarówno pogoda jak i humory dopisywały - Seniorzy zwiedzili Zespół Pocysterski w Krzeszowie, Arboretum w Miłkowie oraz Muzeum Sentymentów w Kowarach.